Pakiety

Pakiet Moja Wizytówka W Sieci - pomysł na pokazanie siebie w internecie!

CENA 2500 PLN

 Dzięki temu pakietowi staniesz się posiadaczem przyjaznej i prostej strony internetowej, Twojej wizytówki w sieci. Możesz na niej umieścić swoją ofertę, pisać bloga, a także dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi. Możesz z nią zrobić... absolutnie wszystko! Zajmę się za Ciebie wszystkimi formalnościami związanymi z rezerwacją domeny, przekierowaniem jej na docelowy adres. Moim zadaniem jest również całkowita konfiguracja strony, abyś jak najszybciej mógł zająć się swoją pracą. Dzięki mojej filozofii działania ("Proste i zdalne rozwiązania IT") nie stracisz z horyzontu swojej pasji, swojego motoru działania. Twoi odbiorcy z łatwością zrozumieją co chcesz przekazać, jakie są Twoje idee, produkty, usługi.

 

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

 

 

Pakiet Mój Sklep Internetowy - zacznij sprzedawać w internecie! 

CENA 5000 PLN

Dzięki tej usłudze staniesz się posiadaczem prostego sklepu internetowego, w którym możesz sprzedawać własne produkty bez żadnej prowizji. W odróżnieniu od takich rozwiązań jak eBay, czy Allegro całkowita kwota zakupu danej usługi, czy przedmiotu trafia na Twoje konto, a więc nie dzielisz się prowizją z pośrednikiem. To pierwsza dobra wiadomość - oszczędność pieniędzy. Druga ważna informacja to ta, że całą "czarną robotą" zajmuję się... ja. W dużym skrócie: rejestruję domenę, konfiguruję hosting, "stawiam" na nogi sklep, optymalizuję go usuwając mnóstwo niepotrzebnych śmieci i wypełniam go wymaganą treścią. Wszystko po to, abyś poczuł się komfortowo, abyś mógł skupić się na swoim biznesie.

 

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

 

 

 

Pakiet Premium W Dobrej Cenie - zapłać mniej za więcej, zyskaj korzyści!

CENA 7000 PLN

Strona internetowa? Sklep internetowy? No to może jedno i drugie w super cenie! Apetyt rośnie w miarę jedzenia - każdy zna to powiedzenie. Okazuje się, że w Jankosklepie większe zakupy są premiowane olbrzymim rabatem. Zamiast kupować osobno pakiety firmowe zainwestuj w rozwiązanie łączące ich cechy. W jednej, niższej cenie otrzymasz to samo co w Pakiecie Moja Wizytówka W Sieci oraz Pakiecie Mój Sklep Internetowy, ale... nie tylko! Dodatkowo zadbam o start Twojego biznesu w sieci i (zupełnie gratis) dorzucę w prezencie zakupy za 1050 pln, czyli aż 3 (słownie: trzy) godziny Specjalistycznych Konsultacji Janek IT.

 

 ZAMÓW JUŻ TERAZ!

 

Ważne informacje:

Podane ceny są cenami brutto.

Pełna oferta Janek IT znajduje się na stronie Jankosklepu.

Jeżeli masz jakieś pytania, lub wystąpiły problemy ze złożeniem zamówienia na stronie Jankosklepu bardzo proszę o informację: kontakt@janekit.pl lub kontakt@janekzjanek.pl.

 Dziękuję za uwagę!

Janek z Janek

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Działalność gospodarcza w internecie, a język

Sam diagnozuj brak dostępu do internetu, lub...

Ach, ta dywersyfikacja, czyli powrót do początków