Janek IT - Witam moich Klientów!

Just in time - zawsze na czas!

Proste i zdalne rozwiązania IT. 

Minimalistyczne strony i sklepy internetowe.

Projekty dla indywidualistów.

Profesjonalne konsultacje, które pomogą Twojej firmie.

 

"Prostota bywa trudniejsza niż złożoność [...] kiedy osiągniesz umiejętność tworzenia prostoty, możesz przenosić góry." 

Steve Jobs

 

Większość stron i sklepów internetowych wygląda identycznie. Na dodatek są przeładowane zbędnymi elementami. To dlatego nikt nie chce ich oglądać! Sukces odnoszą jedynie ci, którzy zdobyli wiedzę jak się wyróżnić na tle konkurencji.

W obcej sobie dziedzinie każdy czuje się trochę zagubiony. Jeśli nie jesteś mechanikiem, a miałeś kiedyś do czynienia z uciążliwą usterką samochodu, to wiesz co mam na myśli.

Podobnie jest z tematyką prezentacji swojego biznesu w internecie - nie każdy ma chęć i czas, aby się tego uczyć. Dobrze w takich sytuacjach trafić na kogoś, kto zaproponuje najprostsze rozwiązanie, pokaże drogowskaz.

Podpowiadam Twojemu biznesowi jak poruszać się w sieci. Realizuję projekty stron i sklepów internetowych, które pomagają przenieść działalność Twojej firmy do świata wirtualnego. Które zwiększają zainteresowanie potencjalnych klientów i pozytywnie wpływają na sprzedaż.

 Realizuję minimalistyczne projekty internetowe dla Twojej firmy. Unikam fajerwerków. Dzięki temu gotowy projekt jest czytelny, szybki, po prostu świetny. To nie klient czeka na wczytanie się strony Twojej firmy, ale strona czeka na klienta.

 Pomagam opowiedzieć o tym, co Twoja firma robi dla ludzi i dlaczego jest to takie ważne. Tworzę opowieści, które w odpowiednim miejscu budują zaufanie do Twojego produktu, Twojej usługi, Twojej marki. Opowieści, które mówią klientom o tym, co najważniejsze.

 Korzystam z rozwiązań najlepszych na rynku: Google, OVH, Prestashop.

Proponuję elastyczne konsultacje, oraz gotowe pakiety.

Oto proste i zdalne rozwiązania IT dla Twojej firmy.

Zapraszam do współpracy!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Działalność gospodarcza w internecie, a język

Ach, ta dywersyfikacja, czyli powrót do początków

Sam diagnozuj brak dostępu do internetu, lub...